top of page

O MNĚ

Jako máma dvou malých úžasných kluků bych si přála, aby každá máma, táta, babička, děda... tady mohli být pro svoje děti a byli plní síly. Mnoho lidí se domnívá, že nemoci máme předprogramované v genech. Ukazuje se ale, že geny mají na svědomí jen určitou část, zhruba 10 až 20 %. Aby ty špatné geny zůstaly vypnuté, potřebujeme dostatek:

  • odpočinku

  • slunce

  • lásky a smíchu

  • a správné jídlo


Co je správné jídlo?
Dnes již máme díky moderní vědě množství důkazů, co je správná strava a jak nám může pomoci prožít dlouhý a zdravý život.

 

Chci vás provést džunglí informací o výživě. Jsem výživová poradkyně s akreditací MŠMT. Hlavní studnicí mých znalostí se stalo studium nezávislých odborných lékařských výzkumů. Kromě toho sleduji práci takových úžasných lékařů jako T. Colin Campbella, Thomase M. Campbella, Michaela Gregera, Hiromi Shinyi, Neala Barnarda, Johna A. McDougalla, Joela Fuhrmana, Michaela Klapera, Deana Ornishe, Igora Bukovského a dalších, kteří se jednoznačně shodují, že je opravdu důležité, co jíte a hlavně co by to mělo být. Totiž NEZPRACOVANÁ ROSTLINNÁ STRAVA.

Není to žádná módní dieta. Je to jeden z klíčů k našemu zdraví. Je to ověřeno tisícemi nezávislých studií a hlavně miliony pacientů na celém světě. Nebudu vás přesvědčovat o své pravdě a nebudu vám vnucovat svůj názor. S obrovskou pokorou k těmto a dalším lékařům a vědcům, s vlastní pozitivní zkušeností a s touhou pomoci ostatním překládám lékařské studie, práce některých lékařů a vymýšlím recepty.

Nechte se provést tou správnou cestou, cestou nejen vědy, ale i praktických důkazů.

Přeji Vám dlouhý, zdravý a šťastný život s chutí přírody!


Vaše Veronika

Podpořte mě

Podpořte mě v mojí práci nákupem přes tyto odkazy, abych mohla dál překládat lékařské studie, které by se k vám jinak nedostaly.  Abych pro vás mohla dál vymýšlet a fotit nové recepty. A aby vše mohlo zůstat zdarma a dostupné kdykoli a pro všechny.

Zdravé a kvalitní potraviny pro vaření

Ekologická a vašemu zdraví přívětivá kosmetika a drogerie

Kvalitní vybavení vaší kuchyně

Oříšky

Napište mi na veronika@chutprirody.cz nebo využijte formulář níže.

Kontaktujte mě

Děkuji Vám!

vm.jpg
bottom of page